Nowości!

book94

 

NOWOŚĆ!    nr 1.

 

 

jang3

 

Trzecia i ostania część trylogii “Wojna w Jangblizji”

Jak wygląda świat, gdy wojna się kończy? Co dzieje się z bohaterami, gdy odgłosy walki cichną? Czy wygrana z wrogiem jest gwarancją „żyli długo i szczęśliwie”?  A może, by zapanował pokój, należy jeszcze wiele zrobić?

Po zwycięskiej bitwie z wojskami Szmaragdowej Pani w Jangblizji zaczyna panować spokój. Istoty wracają do swoich domów i starają się odbudować życie zniszczone przez wojnę. Bardzo szybko jednak mieszkańcy Jangblizji przekonują się, że nie ma powrotu do tego, co było kiedyś, i że niełatwo jest zbudować nowe na zgliszczach starego. Część mieszkańców odważnie patrzy w przyszłość, są jednak i tacy, których zmiany drażnią.

Nana i Roan wraz z przyjaciółmi wyruszają na poszukiwanie tajemniczych kul, które mają przywrócić równowagę w ich świecie. Przemierzając Jangblizję, odkrywają nieznane tereny i poznają istoty, o których nigdy wcześniej nie słyszeli. Wspólnie przeżywają wiele przygód, a ich przyjaźń, która nieraz wystawiana jest na próbę, z każdym dniem staję się silniejsza.

Wyprawa do innego świata była bardzo trudna, a powrót do domu również nie jest łatwy, najciekawsza jednak okaże się wyprawa do własnego wnętrza…

 

 NOWOŚĆ!      nr 2.

Bez okrycia_cover V1.indd

“BEZ OKRYCIA – OPEN EN BLOOT”

Zbiór felietonów – dwujęzyczny, szczery, prawdziwy…

“Nagość zawsze była czymś, czego pokazywać się nie powinno. Nagość ciała, a szczególnie duszy.”

“Chcę wyjść przed siebie bez okrycia. Bez okrycia – czyli zawierając najistotniejszą treść, bez dodatków i upiększeń. Wybieram papier, pióro i słowa.”

Kontunuacja rozważań znajdujących się w zbiorze “Słowa do użytku wewnętrznego”. Na tę publikację z niecierpliwością czekały głównie panie, choć jak same zaznaczały podczas lektury pierwszego zbioru felietonów, ich mężczyźni też dali się “wciągnąć”, odkrywając zakamarki kobiecej duszy.